Goldwell

Posted on

293480-goldwell_hair_salon_san_diego

Meie salongis kasutatakse juuksehoolduseks ja värvimiseks Goldwelli tooteid. Professionaalne sari Goldwell on hästi tuntud juuksuritele kogu maailmas. Tegemist on mõjuka ja tunnustatud tootemargiga, mis edestab omas valdkonnas konkurente juba pea pool sajandit järjest.

Goldwelli juuksevärvide palett on külluslik, tootmises rakendatakse innovaatilisi biokeemilisi tehnoloogiaid ning tulemus on kooskõlas uusimate moesuundadega. 1994. aastal liitus Goldwell Jaapani kontserniga KAO. Sellest ajast ühendab bränd endas nii Saksa kui Jaapani kvaliteeditraditsioone. Kogu tootevalik luuakse teaduse viimase sõna järgi Euroopa suurimas laboris välja töötatud tulevikutehnoloogiate põhjal. Just seepärast iseloomustavad Goldwelli juuksevärve mitmed unikaalsed omadused ja võimalused.

Juuste värvimine Topchic sarja värvidega

Topchic on Goldwelli kõrgtehnoloogiline uudistoode, mis tagab mitte ainult kestva ja rikkaliku värvitooni, vaid ka tugevdab ja kaitseb juukseid. Värvil on pehme geeljas tekstuur ja kergelt aluseline pH, tänu millele katab pehmetoimeline värv hästi igat tüüpi ja isegi halle juukseid. Värv sisaldab erilisi molekule TRAP, mis tagavad sellele ebatavalise püsivuse, samas kui koensüüm Q10, keratiin ja nisuproteiinid kaitsevad juuksekarva struktuuri väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Värv sisaldab ka unikaalset, kolmest osisest koosnevat süsteemi Reflects 3, mis peegeldab valgust ja loob mulje, et juuste sära lähtub juuksekarva seest.

Nüüdisaegne Topchici juustevärvimistehnoloogia sobib nii heleda- kui tumedajuukselistele. Esmakordselt on saadaval süsteem Highlift Catalyst, mis annab juustele terve säravarjundite spektri alates kahvatutest külmadest toonidest kuni sooja kullakarva läikeni. Tumedajuukselised moeteadlikud naised eelistavad sageli juuste meleerimist. Just neile on suunatud süsteem Topchic Neutralights, mis aitab saavutada optimaalseid heledaid toone ilma eelneva pleegitamiseta, võimaldades loomuliku juuksepigmendi tõhusat ja turvalist toonimist. Kui armastate eredaid värve, siis just Teile on loodud bordoo- ja purpurpunaste varjundite sari Topchic Max Red. Sarja värvid on väga püsiva toimega ning tänu valgust peegeldavatele komponentidele omandavad juuksed ehtsa kalliskivisära.

Topchici värvid sobivad suurepäraselt juuste värvimiseks ombre tehnikas, mida tuntakse ka Hollywoodi, degrade, balayage, kahetoonilise jne värvimistehnika nime all. Sõna Hollywood viitab siinkohal selle värvimistehnika jätkuvale populaarsusele sealsete staaride hulgas. Tumedamad juured, heledad juukseotsad ja hajutatud üleminekud loovad võrratu ja väga loomuliku suvepäikese käes pleekinud kiharate efekti.

Juuste toonimine Colorance värvidega

Toonimine ei tähenda radikaalset värvimist püsivärvidega, vaid „katsetamist“ kergemate juuksetooni muutvate vahenditega. Colorance happelise reaktsiooniga värvid, mille pH on 6,8, kaitsevad juuksestruktuuri ja taastavad seda seestpoolt tänu värvide koostisse kuuluvale mikrotoitainete kompleksile. Säästva tooniva protseduuri tulemusena (värvid ei sisalda vesinikperoksiidi ja ammoniaaki) omandavad juuksed olenemata nende toonist äärmiselt loomuliku ja kauakestva kolmemõõtmelise värvuse ning kordumatu läike, hallid juuksed saavad soovitud värvi pikaks ajaks ilma agressiivse töötlemiseta. Siiski tuleb silmas pidada, et Colorance sobib eelkõige sellistele juustele, mis sisaldavad suhteliselt vähe halli (alla 50%). Colorance’ga on võimalik anda uus värv loomulikele või varem värvitud juustele ilma püsivärve kasutamata. Ekspertide hinnangul parandab Colorance juuste seisundit 35% ulatuses.

Colorance’i fütolamineerimine on eriline juuksehooldusviis, mis ei tähenda üksnes juuste värvimist, vaid ka tugevdamist ja toitmist tänu väärtuslikele taimsetele koostisosadele, mille seas on viinamarjaseemne-, nisu-, humala-, hobukastani-, sojaoa-, maisi-, siidi- ja päevalilleseemneekstraktid. Selle tulemusena taastub juuste vee-rasutasakaal, juuksed muutuvad siledamaks, voogavaks, siidiseks ja kohevaks, olles just nagu kaetud nähtamatu kaitsekihiga.

Elumen sarja värvid

Need innovaatilised tooted mõjuvad juuksekarva kahjustamata, toimides magneti põhimõttel – tegemist on uue sõnaga juuksevärvide seas. Värvaine nanomolekulid tungivad sügavale juuksekarvasse ja kinnituvad seal külgetõmbeseaduse alusel, aidates taastada juuksestruktuuri. Elumeni kasutades muutub juuksekarv jämedamaks, tervemaks ja säravamaks, juuste värvitoon sügavamaks ja külluslikumaks.

Men Reshade

Men Reshade on uus meestele mõeldud juuksevärvimistehnoloogia – parim moodus hallide karvade toonimiseks. Men Reshade tagab meeste juustele omase külma tooni ilma neid värvimata ja vältides sageli esinevat kiivritaolist tulemust. Iga pesemisega muutub värv vähehaaval heledamaks, luues loomuliku mulje väljakasvanud juuksejuurtest.

Meie salongist võite omandada ka Goldwelli koduseks juuksehoolduseks loodud tooteid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga